» » Niğde Belediyesi Kültürel Ve Sosyal Etkinliklere Devam Ediyor

Niğde Belediye Başkanlığı konferans ve tiyatroların düzenlenmesine devam ediyor.
Niğde Belediye Başkanlığı toplumun her kesimine hitap eden konferans ve tiyatrolarla etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor. İstek ve talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan alanlarda kültürel ve sosyal faaliyetlerini sürdüren Niğde Belediye Başkanlığı kültürel etkinliklerine devam ediyor.
Niğde Belediye Başkanlığı kültürel ve sosyal faaliyetleri kapsamında 3 Mart 2015 Salı günü saat 10.00 - 12.00 - 14.00 ve 16.00 olmak üzere dört seanslık ’’Pembe Aslında Siyahtır’ adlı tiyatro oyununu İl Kültür Merkezinde sahneleyecek. Tiyatroya bütün öğrencilerin ve yetişkinlerin davetli olduğu açıklandı. Tiyatro eserinde son günlerde Türkiye’de sıkça gündeme gelen ve gençliğin baş belası olan, nesilleri tehdit eden madde bağımlığı konusu işleniyor.
Diğer yandan 4 Mart 2015 Çarşamba günü saat 19.30’da ise ’Yükselen Türkiye Çizgisinde İdeal Gençlik’ konulu konferansı Niğdelilerle buluşturacak.

About niğde

Niğde Haberlerini Facebook Sayfanızdan Takip Etmek İçin Bu Adrese Gelin www.facebook.com/nigdehaberleri
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil